Chmarzyński ... blisko natury

Zakład Mięsny Chmarzyński to firma rodzinna, obecna na polskim rynku od 1992 roku. Od początku istnienia priorytetem firmy jest kultywowanie najlepszych tradycji polskiego rzemiosła wędliniarskiego.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Osie, położonej w samym sercu Borów Tucholskich, które należą do najczystszych ekologicznie regionów Polski.

Zakład Mięsny Chmarzyński otacza nie tylko piękna, ale przede wszystkim nieskażona przyroda, a minimalny wpływ przemysłu na okoliczne tereny rolnicze znajduje bezpośrednie odbicie w wysokiej jakości i niepowtarzalnym smaku naszych wyrobów.

Jak wskazuje nasze motto „Blisko natury”, lokalizacja jest niepodważalnym atutem firmy Chmarzyński, ale w rzeczywistości, tylko jednym z wielu …

Nasz zakład zatrudnia doskonale wyszkolonych fachowców z długoletnim stażem, którzy mają do dyspozycji najwyższej jakości maszyny i urządzenia masarskie.

Wieloletnie doświadczenie oraz wierność tradycji, połączona z wdrażaniem najnowszych trendów wędliniarskich i stosowaniem nowoczesnych technologii pozwala nam uzyskać najwyższą jakość i najlepszy smak przetworów mięsnych.

Zakład Mięsny Chmarzyński produkuje bardzo szeroki asortyment wyrobów wędliniarskich i mięs kulinarnych. Naszą specjalnością są szynki, kiełbasy suche i podsuszane oraz parówki, a największym uznaniem naszych stałych Klientów cieszą się takie produkty, jak kabanosy, kiełbasa krakowska sucha, szynka tradycyjna długo dojrzewająca, szynki z pieca, parówki „berlineski”, a także pasztetowa podwędzana i pasztet chłopski.

Sprzedaż naszych wyrobów odbywa się poprzez sklepy firmowe, sklepy patronackie oraz sieć odbiorców hurtowych i detalicznych z terenu Polski północnej.

Zapraszamy do współpracy!

100%

Lokalni dostawcy i hodowcy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami i hodowcami zapewniającymi zwierzętom optymalne warunki oraz najlepsze pasze.

Bliskość natury, zbilansowane żywienie i doświadczenie hodowców pozwala na uzyskanie najwyższej jakości surowca do produkcji naszych wyrobów.

MENU